top of page

TAROT

          Jak zadawać pytania ?

Jestem tarocistą.  Moje wróżby powstają z interpretacji symboli Tarota w rozkładach na poszczególne pytania. Proszę pamiętać o tym zadając mi pytania: 

  • Proszę o pytania szczegółowe, czyli zamiast "co czeka mnie w życiu" proszę zadać szczegółowe pytanie z interesującej Państwa dziedziny życia np: "czy ja i mój partner będziemy ze sobą na zawsze".

  • Proszę zadawać pytania dotyczące bezpośrednio waszej osoby. Nie pytać: "co tam u wujka?" czy "jak się ma mój były?". Nie chcę rozkładać kart i zaglądać w życie osób, które być może sobie tego nie życzą

  • Proszę nie pytać o choroby i śmierć

  • Proszę unikać pytań dotyczących gier hazardowych, totolotka, wyników sportowych

SKLEP

Tarot jest talią kart wróżebnych, pięknie i symbolicznie ilustrowanych. Dzięki nim od wieków ludzie mają możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki stosowaniu tarota można żyć w pełniejszy i bardziej świadomy sposób.

Tarot (znany również pod innymi nazwami) służy nie tylko do wróżenia, ale i do gry, a także medytacji. Współczesna talia wróżebna obejmuje 78 kart podzielonych na dwie podstawowe grupy: Wielkie Arkana (22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Tarot od wieków jest wykorzystywany jako narzędzie wróżebne i jego popularność nie maleje. Wręcz przeciwnie – z roku na rok można dostrzec coraz większe zainteresowanie tą talią kart. Nic dziwnego. Tarot jest bowiem postrzegany jako sposób na nawiązanie kontaktu ze światem duchowym. Pomaga także poprawić intuicyjne umiejętności badania sfery ludzkiej psychiki.

Tarot

Prawda objawia się tylko wtedy gdy odrzucisz wszystkie uprzedzenia...

TAROT

RYTUAŁY

KONTAKT

SKLEP

REGULAMIN

bottom of page