top of page

MARCIN   TAROT

                                      TAROT                RYTUAŁY

O MNIE...

Witaj ! Los krzyżuje nasze drogi i nie jest to przypadek. Mam na imię Marcin, wieloletnia praktyka magii rytualnej pozwoliła mi osiągnąć poziom mistrzowski. Studiowałem magię w wielu miejscach za granicą między innymi w Tybecie, Patna w Indiach, w Tajskim  klasztorze Wak Suan Mok i wielu innych miejscach. Na swojej drodze poznałem mistrzów różnych systemów magicznych i u każdego odebrałem sumienną naukę. Magia stała się moim całym życiem. Oddałem się jej bez reszty. To nie praca, to powołanie. Ja i moje talenty jesteśmy do twojej dyspozycji. Z wyrazami szacunku Marcin Tarot.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi.

1. Czy mogę wykonać rytuał sama/sam ?

- Nie jest to wskazane! Żeby wykonać rytuał miłosny potrzeba wtajemniczenia oraz praktyki, laik sobie z tym nie poradzi. Błędne wykonanie rytuału niesie za sobą bardzo przykre konsekwencję, np. podczepienie się złego bytu także pracę jaką jest rytuał najlepiej zlecić specjaliście.

2.Czemu rytuały aż tyle kosztują? w sieci można znaleźć rytuały po 50, 100 złotych!

- Moi drodzy owszem, można znaleźć takie oferty ale nie łudźcie się, nie ma możliwości żeby taki rytuał był skuteczny ( o ile w ogóle został wykonany). Materiały do wykonania rytuału znacznie przekraczają koszt tych rytuałów, nie mówiąc o tym że to praca na kilkanaście a nawet kilkadziesiąt godzin. 

3. Jak długo trzeba czekać na efekty ?

- Nie da się niestety tego z góry określić. Składa się na to zbyt wiele zmiennych. W przypadku rytuałów miłosnych ważny jest też opór jaki stawia wybranek/wybranka. Czasem wystarczy tydzień, czasem trzeba czekać osiem tygodni lub dłużej. Trzeba wziąć jeszcze pod uwagę wypadki losowe które mogą opóźniać pracę rytuału.

4. Czy rytuały niosą ze sobą jakieś przykre następstwa w przyszłości?

Nie. Ja wykonuje rytuał za klienta więc wszystkie sprawy energetyczne są po mojej stronie. Co więcej wszystkich klientów dodatkowo zabezpieczam zaklęciem tarczy. Ma to na celu pełne zabezpieczenie moich klientów.

5. Czy ja coś muszę robić podczas rytuału?

- Cały rytuał jest po mojej stronie. Potrzebuję jednak być z Tobą w kontakcie żeby znać Twoje spostrzeżenia i rozwój sytuacji. Jest to dla mnie bardzo istotne abyśmy mieli kontakt.

6. Na czym polegają rytuały ?

- Rytuał jest to praktyka magiczna składająca się z od kilku do kilkudziesięciu sesji. Aby przeprowadzić rytuał trzeba zbudować indywidualny ołtarz rytualny a następnie poprzez inwokacje oraz ewokacje wymusić pożądany efekt który zamanifestuje się w rzeczywistości. To tak w OGROMNYM skrócie jednak nie zdradzam szczegółów swojego warsztatu.

Mam nadzieję że te pytania i odpowiedzi dają ci zarys tego czym są rytuału, w razie pytań zapraszam do kontaktu przez adres e-mail marcintarot@gmail.com

Prawda objawia się tylko wtedy gdy odrzucisz wszystkie uprzedzenia...

TAROT

RYTUAŁY

KONTAKT

SKLEP

REGULAMIN

bottom of page