top of page

RYTUAŁY

To samo można powiedzieć o magii. A rytuał wykorzystuje magię.

Nauka nazywa magią wszystko, czego nie może zbadać i zmierzyć.

Gdyby odwiedził nas człowiek Średniowiecza to widząc komputery, telefony komórkowe, telewizję i samoloty rzekłby: Magia! Czary jakieś!

Jeszcze 200 lat temu słynny uczony Lavoisier twierdził, że na Ziemi nie ma meteorytów, bo przecież… kamienie nie mogą spadać z nieba.

Siły, które wykorzystuje się w rytuałach i magii, pradawne, kosmiczne i odwieczne, po prostu nie zostały jeszcze zbadane. To samo można powiedzieć o czarnej energii, czarnej materii, a nawet… o grawitacji. Nauka co prawda umie zmierzyć grawitację, ale nie potrafi dotrzeć do jej istoty, nie wie, czym jest. 

A chociaż grawitacja jest nie poznana do końca,  jednak jak skoczysz z dachu, to nie polecisz w niebo, tylko na ziemię, prawda?

Podobnie z pradawnymi Mocami: niezbadane, nie nazwane, nie uznawane, a… działają. Powiedzmy parę słów o tych pradawnych Mocach i Energiach.

We Wszechświecie wszystko jest energią. Nawet materia. I wszystko jest ze sobą połączone siecią pól elektromagnetycznych. Najmniejsza myśl dociera do krańców Uniwersum i powoduje zmiany. Mówi się o efekcie motyla, który machnie skrzydłami w puszczy amazońskiej, a z tego po jakimś czasie powstaje tsunami na Filipinach. Skoro myśl jest tak silna, to czemu nie wystarczy pomyśleć: Chcę spotkać miłość? Bo trzeba umieć połączyć energię myśli z większymi energiami. Trzeba wiedzieć, jak! Ot i tyle. Aż tyle.

To zbiór działań, z udziałem rytualnych przedmiotów, który sprawia
MAGICZNĄ PRZEMIANĘ.

Magiczne czynności z użyciem magicznych formuł i przedmiotów, wykonuje na ogół osoba Wtajemniczona. Mag lub magini. Mogą je również odprawiać inne osoby, z zachowaniem bezpieczeństwa.

Rytuał  pokonuje prawa fizyki. Poprzez czas, poprzez przestrzeń.

W naszym życiu zachodzą wtedy OCZEKIWANE ZMIANY, których nie można osiągnąć w inny sposób. Rytualne działania tym się różnią od innych, że wykorzystują pradawną Moc i Energie Wszechświata, które są NIEWIDZIALNE, NIEMIERZALNE, NIENAZWANE.

Prawda objawia się tylko wtedy gdy odrzucisz wszystkie uprzedzenia...

TAROT

RYTUAŁY

KONTAKT

SKLEP

REGULAMIN

bottom of page