Prawda objawia się tylko wtedy, gdy odrzucisz wszystkie uprzedzenia.....

  • Tarot
  • Rytuały
  • Numerologia
  • Horoskop
Czytaj więcej

Cytat dnia dla Ciebie

 

Losuj cytat

O mnie

About

Mam na imię Marcin, tarotem zajmuję się od 11 lat. Moja przygoda z kartami zaczęła się zupełnie przypadkiem a szybko została życiową pasją. Pomoc, którą oferuję innym, jest rekompensatą za wiele lat nauki oraz studiowania kart. Codziennie pomagam innym, daje mi to ogromną satysfakcję i utwierdza mnie w tym że moja praca jest potrzebna. Potrzebujesz pomocy? Nie wiesz jak rozwiązać swoje problemy? chcesz poznać przyszłość? Świetnie trafiłaś! Mogę skutecznie pomóc Ci w dręczących Cię problemach. Oferuję wróżbę z kart Tarota, numerologię, oczyszczanie z klątw oraz ich rzucanie, rytuały min. miłosne, na przyciąganie szczęścia, poprawę finansów, poprawę relacji w związku i wiele innych. Sprawdź ofertę i skontaktuj się ze mną.

Zapraszam również do śledzenia aktualności - codziennie nowe wpisy, ciekawe artykuły.

Co niesie przyszłość?

Czy uda się zrealizować marzenia i plany? Jak postępować aby najlepiej wykorzystać nadarzające się okazje i własne możliwości? W jakiej dziedzinie możesz osiągnąć największe sukcesy i w pełni wykorzystać swoje talenty? Jaką ścieżką podążyć, aby rozwinąć swój potencjał i osiągnąć wewnętrzną harmonię i satysfakcję z życia? A może masz poczucie, że Twoje życie stanęło w miejscu i pragniesz zmian ale, nie masz pewności czy to odpowiedni moment i od czego zacząć? A może to, co teraz jest dla Ciebie ważne to Twoje życie wewnętrzne, rozwój osobisty, Twoja karma. Jaką ścieżką podążyć, aby w pełni rozwinąć swój potencjał i osiągnąć wewnętrzną harmonię? Jakie są Twoje poprzednie wcielenia i co tego wynika dla Ciebie? Napisz do mnie a odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania - zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, bezpośrednio na e-mail lub poprzez portal facebook. Serdecznie zapraszam, Marcin.

Kurs tarota

Serdecznie zapraszam na mój kanał na YouTube, gdzie rozpocząłem darmowy kurs tarota. Wszystkie filmy nagrywam osobiście, w oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenie

youtube

About