Rytuały

bg

Przybyłeś do mnie. To oznacza, że czegoś potrzebujesz. Niby znalazłeś się tu przypadkiem? W ezoteryce nie istnieją przypadki. Zapewne również słyszałeś o mnie i o mojej wiedzy oraz skuteczności. Zapytasz: "Dlaczego akurat on?", "Dlaczego to jeju wychodzi?". Najpierw musisz zrozumieć, że siła magii nie tkwi w formułach stworzonych przez jakiegoś maga, choćby najsłynniejszego, ale w mocy myśli - czyli po prostu we mnie. Magiczne rytuały mają za zadanie uaktywnienie i wzmocnienie energii (a czasem coś ponadto zależnie od człowieka i jego historii). Odprawianie ich o odpowiedniej porze dnia czy miesiąca jest co prawda ważne, tak jak i użyte w nich przedmioty, ale to ja mam moc sprawczą. Znam doskonale pewne zasady, by tworzyć magiczne sposoby, które będą silniejsze (albo przynajmniej równie silne) niż te wyczytane w starych rękopisach. Pokolenia starożytnych szamanów i magów, dzięki uważnej obserwacji natury, odkryły podstawowe zasady magii, z których teraz mogę skorzystać i pomóc Tobie w spełnieniu marzeń.

Od samego początku starożytne pokolenia zauważyły, że na święta siłę składają się dwa przeciwstawne aspekty, które mogą istnieć tylko razem, a nigdy oddzielnie. Były to: sacrum (siła oczyszczania i tworzenia) i profanum (siła destrukcji i zanieczyszczenia). Dopiero później pojawił się kościół, który "oddzielił" sacrum od profanum. "Święte siły" zostały "zamknięte" w figurki i różne postacie. Obdarto ich z dualizmu, miały reprezentować sobą tylko sacrum. Tylko jemu należała się chwała i cześć. Zaś profanum stało się wszystko co ludzkie. Istotą świętości nie polega na wyobrażeniu sobie osobowego Boga posiadającego tylko "pozytywne" cechy. Numinosum (z łacińskiego numen - "bóstwo") jest czymś niewyrażalnym i niepoznawalnym dla przeciętnego człowieka. Świętość to tajemnica, która przeraża, budzi strach i szacunek ale jednocześnie pociąga. Istotą praktykowania rytuałów jest zrozumienie świętości i jej dualizmu. Ja ją znam, dlatego mogę i potrafię Ci pomóc.

Jeśli oczekujesz efektów przyjdziesz do mnie lub do innej prawdziwej szeptuchy. Jestem tylko twoim narzędziem do realizacji celów. Skutecznym narzędziem.

Rodzaje rytułałów :

MIŁOSNE :

- Rytuał miłosny na konkretną osobę

- Rytuał przyciągający powodzenie u płci przeciwnej

- Spętanie miłosne

- Rytuał odcięcia miłości

- Rytuał wiccański
- Rytuał na uzdrowienie relacji w związku, małżeństwie

- Egipski rytuał miłosny

OCZYSZCZAJĄCE :

- Zdjęcie klątwy/ uroku

- Tarcza ochronna

- Rytuał oczyszczenia aury

- Rytuał przyciągnięcia pieniędzy

- Rytuał pomagający zachować zdrowie

- Rytuał wzmocnienia męskości

- Rytuał w wybranej intencji

- Odblokowanie wewnętrznej energii

RZUCANIE KLĄTW

 

Zobacz cennik