Arkana Wielkie: Słońce

Słońce lśni nad Ziemią, na pierwszym planie karty w wielu taliach przedstawione jest dziecko, na tle kamiennego muru. To upragniony świat światła i dziecięcej radości, do którego dążyliśmy przez całą podróż po Arkanach Wielkich. To zjednoczenie ze swoim wewnętrznym dzieckiem, które nareszcie może się cieszyć spontaniczną beztroską zabawą i nieskrępowanym uczeniem się świata. Wiemy, że nasze możliwości są bardzo duże, potrafimy się koncentrować na tym co ważne.

Jeśli w odpowiedzi na twoje pytanie pojawia się Słońce, osiągnąłeś wysoki stopień świadomości. Masz bogatą i mądrą duszę, wiesz czym jest szczęście. Spełniłeś się na świecie, gdyż wykreowałeś własne idee, poznałeś swój cień. Zrozumiałeś na czym polega Twoje przeznaczenie, spłaciłeś długi karmiczne i możesz pomóc innym. Bądź życzliwy. Słonce jest jedną z najlepszych kart Tarota. Praktycznie na wszystkie odpowiedzi daje ono pozytywną wróżbę. Z reguły mówi o wyzdrowieniu,. Lub o dobrej pełnej witalności formie. Pomyślności w sprawach rodzinnych i związanych z dziećmi. Może być też potwierdzeniem narodzin dziecka. Ale we wróżbach biznesowych jest dobrą wskazówką Dla tych którzy zajmują się farmaceutyką, fitnessem, szkolnictwem, kursami i szkoleniami. W przypadku innych dziedzin, firmie nic nie grozi, ale jej przedsięwzięcia będzie hamować polityka państwowa.

Nawet w położeniu odwróconym , wskazuje na minimalne kłopoty, które się wkrótce rozwieją.

Miłość. Przed tobą wiele interesujących spotkań, imprez i zabaw, z których wyjdziesz zakochana(y) po uszy. W stałych związkach ponownie rozkwitną uczucia. Odkryjesz - nie po raz pierwszy - że masz przy sobie cudownego partnera!

Praca i pieniądze. Los szykuje ci miłą niespodziankę. Możesz dostać propozycję nowej , atrakcyjnej pracy lub awansu.

Zdrowie. Masz dużo sił i ciągle żyjesz na pełnych obrotach. Wystarczy, że nie zapomnisz o dłuższym wypoczynku.

Przesłanie. Słońce zasila swą energią twoje plany, działania i związki z innymi. Wykorzystaj ten czas dla dobra swojego i tych, którzy cię otaczają.