Strzelec

Horoskop dla strzelca na 2018r.

Odpoczywaj i nigdzie się nie spiesz od stycznia do października. Saturn opuścił w grudniu 2017 twój znak zodiaku i nie wróci do niego przez kolejne 29 lat, ciesz się więc tym, co udało ci się zbudować przez ostatnie dwa i pół roku. Czas na zbieranie sił, gromadzenie zasobów, porządkowanie spraw zawodowych i osobistych. Czeka cię w tym roku powrót życiowego optymizmu i nowe pola działania. Zaplanuj długoletnie inwestycje, unikaj zaczynania wielu spraw naraz, bo kwadratura Neptuna wciąż może narażać cię na błędy w sprawach osobistych i finansowych. Od listopada planeta szczęścia i powodzenia Jowisz będzie przebywała w twoim znaku. Przygotuj się, że koniec roku przyniesie wiele korzystnych wydarzeń, zaskakujących propozycji i okazji do polepszenia obecnej sytuacji. Trygon Urana od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu doda ci sił i przyspieszy upragnione zmiany.


Miłość:

Za sprawą Wenus w twoich uczuciach sporo się będzie działo. Dostaniesz ciekawe wiadomości, a na portalach społecznościowych obserwować cię będą różne sympatyczne osoby. Masz powodzenie, ale możliwe będą pomyłki i dziwne przygody. Mimo tego śmiało podejmuj miłosne decyzje. Rób, co dyktuje ci serce i nie przejmuj się tym, co na twój temat mówią inni. W styczniu, październiku i listopadzie masz szansę spotkać kogoś wyjątkowego.


Praca i pieniądze:

Postaw na niebanalne rozwiązania, bądź kreatywny i proponuj nowe rozwiązania, jeśli utkniesz w martwym punkcie. Odważ się na zmiany. Planety dodają ci odwagi i pomagają zdobyć uznanie szefa. W finansach wielka szansa jesienią. Nie przegap jej, a wzbogacisz się nie tylko o nowe doświadczenia, ale i konkretną sumę pieniędzy. Graj w totka, umawiaj się na spotkania o pracę. Otwórz się na szczęście, które zapuka do twoich drzwi. Wreszcie przekonasz kogoś do swoich pomysłów. Unikaj konfliktów w dniach 26.01-16.03 i 15.11-31.12, a twoja pozycja zawodowa nie będzie zagrożona.


Zdrowie:

Wreszcie nadejdzie koniec kłopotów i uciążliwych dolegliwości. Przez ostatnie dwa i pół roku Saturn mógł wyciągnąć na światło dzienne zaniedbania zdrowotne z ostatnich lat, przez co niektóre Strzelce musiały ostro się wziąć za swoje zdrowie. Teraz nadchodzi czas regeneracji, powrotu do zdrowia i przypływu sił oraz optymizmu. Pamiętaj jednak, że pewnych zasad nie wolno łamać, odżywiaj się zdrowo i nie wracaj do złych nawyków.

Korzystny czas: 1-10.01, 31.10-30.11, 13-31.12.

Nerwowe dni: 26.01-16.03, 15.11-31.12.


Dodatkowe porady:

Strzelce urodzone między 4 i 10 grudnia będą pod wpływem kwadratury Neptuna na ich urodzeniowe Słońce. Ostrożnie podejmujcie decyzje uczuciowe i finansowe, nie ufajcie każdemu, kto obiecuje wam nie wiadomo co, słuchajcie się swojej intuicji, a nikt ani nic nie wyprowadzi was na manowce. Zanim podejmiecie trudną decyzję, poradźcie się kogoś zaufanego, bo możecie nie być obiektywni w ocenie swojej sytuacji, bo możecie osłabić swoją pozycję nieostrożnym działaniem. Neptun da wam jednak blask i atrakcyjność, która sprawi, że staniecie się popularni i lubiani.


Szczęśliwy kamień dla strzelca to: Turkus (kalait)

– rzadki minerał z gromady fosforanów. Nazwa turkus wywodzi się od nazwy Turcji (turecki kamień), gdyż jego szlak handlowy wiódł niegdyś przez Turcję, natomiast nazwa kalait (gr. ładny kamień) została po raz pierwszy użyta przez pisarza rzymskiego Pliniusza Starszego i obecnie jest już prawie nieznana.

 

 

Masz jakieś pytania? Napisz a odpowiem co Cię trapi.

Kontakt