Skorpion

Horoskop dla skorpiona na 2018r.

Czeka cię przełomowy i korzystny rok. Jowisz od stycznia do 8 listopada przebywa w twoim znaku, daje ci nowe szanse i otwiera przed tobą zamknięte dotąd drzwi. Samotni odnajdą przyjaciół, a może nawet i miłość życia. Inwestuj, zmieniaj pracę na ambitniejszą i lepiej płatną, ryzykuj i nie bój się, że coś ci nie wyjdzie. Saturn w sekstylu otworzy cię na podróże, nowe hobby, naukę, poznawanie nowych ludzi. Przyniesie sukces w uczeniu się i zdobywaniu praktycznych umiejętności. Masz szansę poprawić relację z sąsiadami, dalekimi krewnymi i rodzeństwem. Umocnisz swoją pozycję, zaczniesz przekazywać swoją wiedzę innym, nauczysz się wielu pożytecznych rzeczy. Trygon Neptuna zapewni nowe hobby, rozwój artystycznych zdolności i intuicji. Sekstyl Plutona pomoże pogłębić przyjaźń. Opozycja Urana od maja do października przyniesie zmiany w twoim otoczeniu, nowe szanse i przypływ życiowej energii.


Miłość:

Bądź dobrej myśli, bo wszystko wróci do równowagi, a ty wreszcie znajdziesz czas nie tylko dla domu, ale i dla siebie. Wiosną wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj partnera do siebie i swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości. W twoim życiu pojawią się nowi ludzie. Jeśli jesteś samotny, latem lub jesienią spotkasz kogoś ważnego na swojej drodze. Flirt szybko zamieni się w poważny romans, a może nawet związek na całe życie.


Praca i pieniądze:

Jowisz pomoże ci dogadać się z ważnymi osobami i przekonać je, że to właśnie tobie warto powierzyć wyższe stanowisko i dać lepszą pensję. Planuj nowe usługi, rozszerzaj asortyment, spotykaj się z klientami. Szukaj też kredytów lub dotacji, bo masz dobrą rękę do pieniędzy, a twoja wiarygodność wzrośnie. Od maja do października niekorzystne i trudne do utrzymania umowy, relacje czy zobowiązania mogą się nagle zakończyć. Patrz w przyszłość i nie oglądaj się za siebie. Coś musi się skończyć, żeby pojawiło się coś nowego.


Zdrowie:

Będziesz większym niż zazwyczaj optymistą. Uciążliwe dolegliwości miną, a kuracje wreszcie zaczną działać. Masz szansę skutecznie wyleczyć się z ciągnącej się od dawna choroby lub trafić do lekarza, który pomoże ci szybko dojść do zdrowia. Uważaj na wagę, bo pod wpływem Jowisza możesz przybrać na wadze. Dyscyplina i więcej ruchu pozwolą ci zachować równowagę fizyczną i psychiczną. Medytacja, joga, spacery czy hobby polegające na wydatkowaniu energii fizycznej i ruchu pomogą ci zachować formę.

Korzystny czas: 9.08-30.10, 1-31.12.

Nerwowe dni: 1-25.01, 16.03-12.08, 11.09-14.11.


Dodatkowe porady:

Skorpiony urodzone między 23 i 26 października będą pod silnym wpływem opozycji Urana, która zmieni podejście do związków, umów i relacji. W twoim życiu pojawią się nowi ludzie, jeśli jesteś samotny, spotkasz kogoś ważnego na swojej drodze. Niekorzystne i trudne do utrzymania umowy, relacje czy zobowiązania mogą się nagle zakończyć. Patrz w przyszłość i nie oglądaj się za siebie. Coś musi się skończyć, żeby pojawiło się coś nowego.


Szczęśliwy kamień dla skorpiona to: Tygrysie oko

– to nieprzezroczysta odmiana kwarcu o efekcie "kociego oka", czyli migotliwego pasa "przesuwającego się" po kamieniu podczas jego obracania w dłoni. Efekt ten wywołują włókniste wrostki utlenionego krokidolitu , rzadziej crossytu, czy tremolitu. Minerały te zostały zastąpione przez tlenki i wodorotlenki żelaza - głównie hematyt i goethyt.

 

 

Masz jakieś pytania? Napisz a odpowiem co Cię trapi.

Kontakt