Ryby

Horoskop dla ryb na 2018r.

Nadchodzi czas odpoczynku i spokoju. Trygon Jowisza od stycznia do początku listopada pomoże ci ustabilizować sytuację finansową oraz da ci szansę na szczęście w miłości i sprawach rodzinnych. Koniunkcja Neptuna sprawi, że będziesz podejmować decyzje pod wpływem intuicji i uczuć. Sekstyl Saturna zapewni pomoc przyjaciół, wyjście cało z kłopotów, powrót do zdrowia i osiągnięcie życiowej równowagi. Saturn doda też Rybom więcej realizmu i praktycznego podejścia. Łatwiej będzie zrobić krok w kierunku stabilizacji i skupić się na pomaganiu innym. To dobry rok na założenie rodziny, zbudowanie lub kupno domu, bezpieczne inwestycje, zarobienie na swoim hobby. Sekstyl Urana od maja do października zapewni ci więcej energii życiowej i nowe inspiracje.


Miłość:

Zaufaj najbliższym przyjaciołom, a opinią przypadkowych ludzi tym razem się nie martw. Jeśli ktoś krytykuje twój sposób prowadzenia domu lub nie smakuje mu to, co gotujesz, to niech sam się o siebie zatroszczy. Jowisz sprzyja pozbywaniu się kompleksów, nabieraniu siły i znalezieniu idealnego partnera. W lutym i marcu Wenus pomoże ci odnaleźć bratnią duszę. Jeśli jesteś w związku, czas na poważne decyzje, założenie rodziny i poświęcenie partnerowi więcej czasu. Jesienią będziesz brylować w towarzystwie i zdobywać popularność, a także wspierać partnera w jego ambitnych planach.


Praca i pieniądze:

Po trudnych dwóch i pół roku masz szansę osiągnąć sukces, zrealizować swoje marzenia i odzyskać zawodową stabilizację. Jowisz od stycznia do początku listopada pomoże ci znaleźć nową pracę, zdobyć zaufanie współpracowników i szefa, zapewnić sobie stałe zatrudnienie. W lutym i marcu podróżuj, zapisuj się na szkolenia, wysyłaj CV, umawiaj się na ważne spotkania. Unikaj konfliktów i nie podejmuj decyzji pod wpływem silnych emocji od stycznia do połowy marca oraz od połowy listopada do końca roku.


Zdrowie:

Przed tobą spokojny rok w sprawach zdrowotnych. Postaw na rozwój duchowy, rozwijanie zainteresowań psychologią i medycyną naturalną. Poczujesz, że twoje ciało i umysł wracają do równowagi. Organizm wzmocni się i nie będziesz mieć tak silnych skoków nastroju. Jeśli coś ci dolega, w tym roku możesz liczyć na powrót do zdrowia. Nie ulegaj pokusom, porzuć nałogi i nie wracaj do złych przyzwyczajeń.

Korzystny czas: 11.02-6.03.

Nerwowe dni: 26.01-16.03,15.11-31.12.


Dodatkowe porady:

Ryby urodzone między 2 i 8 marca będą pod silnym wpływem koniunkcji Neptuna na ich Słońce, muszą więc zacząć odróżniać sen od jawy i przemóc się, żeby nie wycofać się na cały rok z życia zawodowego czy towarzyskiego. Samotność nie będzie ci służyć. Podtrzymuj znajomości, angażuj się w relacje, które pomogą ci ocenić, co dla ciebie jest dobre, a co nie. Zanim podejmiesz ważną życiową decyzję pod wpływem silnych emocji, zasięgnij porady prawnika, księgowego czy wieloletniego przyjaciela, bo sam możesz mieć trudność z obiektywną oceną swojej sytuacji. Uważaj na zdrowie, zadbaj o siebie.


Szczęśliwy kamień dla ryb to: Hematyt

(gr. haema (haima), krew; haimatites, krwisty; w nawiązaniu do czerwonej barwy tego minerału po jego sproszkowaniu) barwa ciemna/czarna głowny składnik ruda żelaza– pospolity minerał, tlenek żelaza(III). Bywa używany jako naturalny pigment do wyrobu czerwonej farby (czerwona ochra). Ma duże znaczenie kolekcjonerskie, wykorzystywany jest jako kamień ozdobny i jubilerski. Hematytu używa się do wyrobu drobnej galanterii artystycznej i żałobnej. Co ciekawe, występuje również na Marsie.

 

 

Masz jakieś pytania? Napisz a odpowiem co Cię trapi.

Kontakt