Panna

Horoskop dla panny na 2018r.

Przed tobą rok spokoju, odpoczynku i porządków. Sekstyl Jowisza od stycznia do początku listopada zapewni ci stabilność finansową, możliwość poszerzania wiedzy oraz podróże. To dobry czas na rozsądne inwestycje, leczenie i poprawę zdrowia. Trygon Saturna pomoże ci uzyskać życiową stabilność w sprawach zawodowych i materialnych. Trygon Urana od maja do października da inspirację i nowe pomysły na hobby, podróże czy nowe dziedziny wiedzy. Opozycja Neptuna ostrzega przed ryzykownymi relacjami, niesprawdzonymi terapiami zdrowotnymi i oszustami, którzy obiecują gruszki na wierzbie.


Miłość:

Wenus i Mars zapewnią ci powodzenie u płci przeciwnej i wiele towarzyskich atrakcji. Postaraj się pięknie wyglądać i nie opowiadaj na randce o swoich dolegliwościach zdrowotnych, a uda ci się zrobić wrażenie. Zimą oferuj swoją pomoc, ale stawiaj granice tym, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. Wiosną odpoczywaj i oddziel pracę od spraw domowych. Latem Neptun obudzi twoją intuicję. Nie słuchaj podszeptów zazdrosnych osób, kieruj się sercem. Staniesz się bardziej towarzyski. Ktoś sympatyczny zaproponuje wspólny wyjazd, ktoś inny odezwie się do ciebie po latach ciszy. Czerwiec sprzyja ciekawym znajomościom, a w lipcu planety pomogą ci odpocząć. W sierpniu i wrześniu samotni mają szansę poznać kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajdą więcej czasu dla partnera. Podczas podejmowania decyzji nie kieruj się tym, co wypada, ale idź za głosem serca!


Praca i pieniądze:

Bądź ambitny, bo wyjdzie ci to na dobre. Teraz jest dobry czas, aby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę. Od ludzi będziesz oczekiwać pochwał i dowodów uznania. Zrobisz wiele, aby pokazać się komuś z jak najlepszej strony. Rok sprzyja zawieraniu nowych zawodowych znajomości i rozwiązywaniu konfliktów. Unikaj zaciągania pożyczek i dużych kredytów. Jowisz zapewni ci to, czego pragniesz, dzięki życzliwości i pomocy ludzi. Od lipca do września ryzykuj, zmieniaj, podpisuj ważne umowy.


Zdrowie:

Uda ci się wzmocnić organizm lub wrócić do formy po chorobie. Naucz się metod relaksacji, idź na jogę, więcej pływaj i spaceruj, a przekonasz się, że nie samą pracą człowiek żyje. Nie stawiaj obowiązków ponad przyjemności i odpoczynek. Unikaj drastycznych diet, a szybko powrócisz do równowagi.

Korzystny czas: 10.07-6.08, 6-21.09.

Nerwowe dni: 26.01-16.03, 15.11-31.12.


Dodatkowe porady:

Najsilniej wpływ Neptuna odczują Panny urodzone między 3 i 11 września. Możesz poczuć, że jesteś zagubiony, twoje cele życiowe przestały być atrakcyjne, że nic ci się nie chce i przestałeś zwracać uwagi na codzienne sprawy. To rok inspiracji duchowych, zajęcia się uczuciami i rodziną, a także zadbania o zdrowie. Nie podejmuj decyzji o całkowitym wycofaniu się z kariery czy zamieszkaniu w samotni na końcu świata, bo za kilka lat będziesz tego żałował. Wykorzystaj ten rok na odpoczynek, rozwijanie artystycznych i kreatywnych aktywności, a poczujesz, że Neptun dał ci coś cennego.


Szczęśliwy kamień dla panny to: Jaspis

- jego nazwa pochodzi od greckiego słowa iaspis, co oznacza cętkowany kamień. Jaspis to skała osadowa, zbita, drobnoziarnista, zbudowana z chalcedonu i kwarcu – występują one w zmiennych proporcjach. Zawiera różne minerały spełniające rolę domieszek są to: hematyt, goethyt, magnetyt, mangan, chloryty, aktynolit, epidot, zoisyt. Związki żelaza nadają jaspisom barwę brązową, żółtą, czerwoną lub zieloną. Jaspis, używany jest jako materiał jubilerski, dekoracyjny, do wyrobu przedmiotów użytkowych i artystycznych.

 

Masz jakieś pytania? Napisz a odpowiem co Cię trapi.

Kontakt