Lew

Horoskop dla lwa na 2018r.

Przed tobą korzystny czas dla spraw uczuciowych, rozwijania hobby, podróży i zdobywania nowych umiejętności zawodowych. Kwadratura Jowisza od stycznia do początku listopada będzie cię kusić wydatkami i szybkimi kredytami, dlatego trzeba pilnować finansów i nie zadłużać się bez potrzeby. W listopadzie i grudniu nadejdzie dobry czas na inwestycje i zyski za sprawą harmonijnego trygonu Jowisza. Trygon Urana od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu zapewni ci ciekawe propozycje, inspirację i kreatywność, a także nowe perspektywy zawodowe. Kwadratura Urana od maja do października przyniesie zmiany w sprawach zawodowych, możliwość wyjazdu, przeprowadzki, zmianę otoczenia i zaczynania nowych projektów. To bardzo dobry rok na zmiany.


Miłość:

Możesz stać się trochę zazdrosny o partnera. Pozwól drugiej osobie mieć własne zdanie i pamiętaj, że nie musisz mieć zawsze ostatniego słowa. Samotne Lwy będą w doskonałym humorze. Rok sprzyja wyjazdom, randkom, wielkim wyznaniom i namiętnościom. Szukaj partnera, z którym będziesz dzielił pasję i hobby, bo teraz sprzyja ci szczęście. W czerwcu i lipcu masz szansę na miłosne szczęście. Posłuchaj rady doświadczonej kobiety, bo ona pomoże ci wyjść z kłopotów i pokonać nieśmiałość.


Praca i pieniądze:

Teraz ryzyko się opłaci, a okoliczności zmienią się na tyle, że będziesz mógł realizować ambitne plany. To dobry rok na przeprowadzkę, wyjazd, nowy związek, walkę o awans, założenie własnej firmy. Wiadomość, na którą czekasz od dawna, teraz wreszcie dotrze do ciebie. Wykorzystaj ją dobrze, naucz się nowych umiejętności, dogaduj się z ludźmi. Praca w grupie będzie bardziej efektywna, zasięgaj więc porady i zaproś do współpracy kogoś bardziej doświadczonego od ciebie. Pewien stary pomysł teraz znajdzie czas na realizację. Nie wracaj jednak do tego, co kiedyś przyniosło ci stratę.


Zdrowie:

Będziesz żył na wysokich obrotach, zadbaj więc o dobrą kondycję psychiczną i fizyczną. Zaplanuj dłuższy urlop, wysypiaj się, nie zarywaj nocy i trzymaj się planu dnia, a twój organizm będzie działał bez zarzutu. Uran od maja do listopada może sprawić, że będziesz narażony na stłuczenia, urazy, a nawet wypadki. Nie szalej więc na rowerze czy za kierownicą samochodu.

Korzystny czas: 13.06-5.09.

Nerwowe dni: 1-25.01, 16.03-12.08, 11.09-14.11.


Dodatkowe porady:

Najsilniej wpływ kwadratury Urana od maja do listopada odczują Lwy urodzone między 22 i 26 lipca. Teraz ryzyko się opłaci, a okoliczności zmienią się na tyle, że będziesz mógł realizować ambitne plany. To dobry rok na przeprowadzkę, wyjazd, nowy związek, walkę o awans, założenie własnej firmy.


Szczęśliwy kamień dla lwa to: Karneol

inaczej karniol, krwawnik - gemmologiczna nazwa czerwonej, półprzezroczystej odmiany chalcedonu. Nazwa pochodzi od łac.carnis = ciało, mięso. Karneol jest stosowany w grawerstwie i jubilerstwie do wyrobu wisiorków, korali, gemm. Poszukiwane są kamienie czyste, duże, o wyraźnej barwie czerwonej.Kamień ten stosowany do wyrobu drobnej galanterii użytkowej. 

 

 

Masz jakieś pytania? Napisz a odpowiem co Cię trapi.

Kontakt