Bliźnięta

Horoskop dla bliźniąt na 2018r.

Przed tobą rok odpoczynku, nabierania sił i nowych życiowych perspektyw. Sekstyl Urana od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu zapewni ci nową energię i chęć zmodernizowania każdej dziedziny życia - od domu przez garderobę i dietę po sprawy zawodowe. Kwadratura Neptuna ostrzega tylko przed zbytnim optymizmem i ufnością w sprawach finansowych, zaleca także ostrożność w sprawach zdrowotnych. W listopadzie i grudniu Jowisz w opozycji do twojego znaku przyniesie korzystne umowy, więcej pieniędzy i nowe perspektywy zawodowe.


Miłość:

Nadszedł czas, aby poświęcić trochę więcej uwagi rodzinnym sprawom. Nawet w pracy będziesz dzwonić do krewnych i omawiać wspólne plany. W tym roku łatwo zdecydować się na większe inwestycje lub wspólne zakupy, a intuicja dotycząca właściwego wyboru tym razem cię nie zawiedzie. Wszyscy będą zadowoleni, a ty poczujesz się wszystkim bardzo potrzebny. Masz szczęście do ludzi i nowego związku w dniach 24.04-18.05. W listopadzie i grudniu okaże się, że dokonałeś właściwego wyboru.


Praca i pieniądze:

Zabierz się za nadrabianie zawodowych zaległości. Rok sprzyja zdobywaniu ciekawych umiejętności. Nie daj się tylko wykorzystywać leniwym współpracownikom, bo masz szansę zarobić na swoich pomysłach. Teraz twoja kreatywność rozkwitnie, a ludzie będą chcieli się od ciebie dużo nauczyć. Wiosną bądź realistą, nie bujaj w chmurach, bo pewnych spraw zawodowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować. Latem odkryjesz nowy talent, zdobędziesz przydatną umiejętność. Bądź kreatywny. W sprawach finansowych i zawodowych też wrócisz do równowagi. Będziesz miał okazję spłacić dług lub zapłacić zaległe rachunki. Jesienią poczujesz, że szczęście znów ci sprzyja. Unikaj konfliktów w dniach 26.01-16.03 i 15.11-31.12.


Zdrowie:

Zachowaj umiar we wszystkim, co robisz. Nie popadaj w hipochondrię, ani nie bagatelizuj sygnałów, jakie daje ci twój organizm. Zmień dietę na zdrowszą, zacznij regularnie ruszać się i uprawiać sport, a nic złego ci nie grozi. Zanim zdiagnozujesz u siebie kilka nowych chorób po przeczytaniu artykułu w internecie, odwiedź lekarza i zasięgnij porady specjalisty.

Korzystny czas: 24.04-18.05, 30.05-11.06.

Nerwowe dni: 26.01-16.03, 15.11-31.12.


Dodatkowe porady:

Na silny wpływ Neptuna muszą przygotować się Bliźnięta urodzone między 1 i 8 czerwca. To będzie rok duchowych inspiracji, romantycznych uniesień, ale i mniejszych atrakcji towarzyskich i niechęci do podróży. Uczucia, emocje i związki staną się najważniejsze w życiu tych Bliźniąt. Nie jest to dobry czas na radykalne i ryzykowne decyzje zawodowe, finansowe i uczuciowe.


Szczęśliwy kamień dla bliźniąt to: Agat

- przepiękny kamień, znany już od 8000 lat. Agat (gr. agathos - 'dobry') – półszlachetny minerał, wielobarwna, wstęgowa odmiana chalcedonu. Nazwa pochodzi od rzeki Achates (dzisiaj Dirillo) w południowej Sycylii we Włoszech, gdzie wydobywano go już w starożytności.

 

 

Masz jakieś pytania? Napisz a odpowiem co Cię trapi.

Kontakt