Baran

Horoskop dla Barana na 2018r.

Czas na poważne sprawy. Kwadratura Saturna zwróci twoją uwagę na sprawy kariery, zdrowia i pozycji w świecie. Czekają cię ważne zadania i obowiązki, poważne propozycje, trudny, ale konieczny wybór, który zapewni sukces i stabilną pozycję, awans, ale również testowanie sił. Nie jest to korzystny rok na pochopne zmiany i zaczynanie wszystkiego od nowa. Od stycznia do kwietnia Uran w twoim znaku kusi do zmian, ale musisz rozważnie podejmować decyzje. W listopadzie i grudniu warto zaczynać nowe sprawy. Kwadratura Plutona radzi uważać na zdrowie i ćwiczyć silną wolę, narzucić sobie dyscyplinę i walczyć o swoje. Od listopada trygon Jowisza przyniesie ci nowe możliwości i finansową poprawę.


Miłość:

Czas na miłosną stabilizację. Jeśli dotychczas podążałeś swoją życiową drogą samotnie, poczujesz, że dojrzałeś do zmian. W marcu w twoim życiu może się pojawić ta idealna osoba. Daj sobie szansę i nie uciekaj, jeśli poczujesz, że robi się poważnie. Jeśli coś ci nie pasuje, otwarcie o tym porozmawiaj z partnerem. Osoby samotne nie powinny wracać do przeszłości i szukać wsparcia u osób, które je kiedyś zawiodły. Czas na nowy związek i odcięcie się od tego, co było! W listopadzie i grudniu poczujesz, że złapałeś szczęście za nogi.


Praca i pieniądze: 

Będziesz bardzo ambitny i zdecydowany, jednak ludzie będą cię rozpraszać. Sam pamiętaj o swoich zobowiązaniach, a nikt nie będzie mógł cię skrytykować i źle ocenić. Nie bierz na siebie za dużo i skup się na tym, co najważniejsze, a czeka cię szybki sukces i nagroda. Nie jest to dobry rok na zmianę pracy i branży. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Bądź cierpliwy, a w listopadzie i grudniu poczujesz, że wysiłek się opłacił. Przez cały rok oszczędzaj i planuj rozsądnie wydatki. Dopiero jesienią rób większe inwestycje. Unikaj konfliktów 16.03-15.05, 13.08 - 10.09.


Zdrowie:

Uważaj na siebie i pamiętaj, że zdrowie ma się tylko jedno. Saturn może obniżyć twoją odporność na stres. Więcej czasu poświęć na relaks i odpoczynek, bo zazwyczaj o tym zapominasz. Zacznij szanować swoje zdrowie, zrób kontrolne badania, zadbaj o siebie, bo inaczej twoje samopoczucie pogorszy się. Jeśli coś ci dolega, nie zwlekaj i szybko zacznij kurację. Będziesz bardziej narażony na kontuzje, wypadki i choroby od połowy marca do połowy maja oraz od połowy sierpnia do połowy września. Spiesz się powoli!

Korzystny czas: 6.03-12.05.

Nerwowe dni: 16.03-15.05, 13.08 - 10.09.


Dodatkowe rady:

Barany, które urodziły się między 21 i 31 marca odczują najsilniej kwadraturę Saturna i powinny być zdyscyplinowane, oszczędzać i nie rezygnować z tego, na czym im bardzo zależy. Barany, które urodziły się między 15 i 20 kwietnia będą pod silnym wpływem koniunkcji Urana, który od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu zrobi koniunkcję z ich Słońcem. Bądźcie otwarci na zmiany wokół was, ryzykujcie (akurat wy w tym roku ze wszystkich Baranów możecie to robić z korzyścią), a dużo zyskacie. Barany urodzone między 8 i 11 kwietnia będą pod wpływem kwadratury Plutona na swoje Słońce, powinny więc uzbroić się w cierpliwość, walczyć z przeciwnościami losu, nie odpuszczać wrogom i realizować nieustępliwie ambitne plany.


Szczęśliwy kamień dla barana to: Rubin

- jego kolor podobny do barwy krwi oznacza witalność, energię, życie. to klejnot marsa – boga wojny. w starożytności wierzono, że rubin, wrzucony do wody, powoduje jej wrzenie. na barana jednak zsyła mądrość i refleksję, łagodzi gniew, przynosi szczęście i dostatek.

 

 

Masz jakieś pytania? Napisz a odpowiem co Cię trapi.

Kontakt